Kayıp Köpek Türkiye, Sabancı Topluluğu’nun yenilikçi online alışveriş platformu kliksa.com ile yeni bir kampanyaya imza attı. Kayıp Köpek Türkiye takipçileri; kliksa.com’un evcil hayvan sahibi kullanıcılarına özel olarak açtığı yeni “Pet Shop” kategorisinde yaptıkları 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde www.kayipkopek.com ‘a özel 20 TL indirimden faydalanma şansı bulacak!

Pet Shop kategorisinin açılışı kapsamında 1 ton mamayı koşulsuz olarak Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve Hayvan Hakları Konfederasyonu’na (HAYKONFED) bağışlayan kliksa.com; yeni açtığı sayfasında kedi, köpek, kuş, balık, ginepig, tavşan, hamster ve sürüngen hayvanlara yönelik mama, yem, oyuncak, sağlık ve bakım ürünleri, mama ve su kapları, taşıma çantaları, vitamin ve kıyafet gibi birçok ürüne yer veriyor.

Kampanyadan faydalanmak için; kliksa.com’un Pet Shop sayfasına girip, istediğiniz evcil hayvan ürünlerini sepetinize ekleyerek “KAYIPKOPEK20” kodunu kullanmanız yeterli.

21.09.2015 ile 4.10.2015 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, her kullanıcı indirimden yalnızca 1 kez faydalanabilecek. Köpek mamasıkedi maması gibi düzenli yaptığınız mama alışverişinizi 100TL’nin üzerine çıkartıp hemen indirimden faydalanın.